منوی دسته بندی
محصولات

محصولات

داکت اسپلیت

داکت اسپیلت ها کلا به نوعی  از سیستم های گرمایشی و سرمایشی اتلاق میگردد که در فصل سرما «گرما» و در فصل گرما «سرما» ایجاد میکند . این نوع از سیستم های تهویه مطبوع با توجه به دارا بودن کانال برگشت هوا ضمن حرکت هوا داخل ساختمان و مکش آن راندمان کاری بالایی دارند که در کاهش مصرف انرژی نیز موثر هستند. عملکرد این سیستم ها همانند اسپلیت است با این تفاوت که به جای اسپلیت در داخل واحد ، از یک دستگاه هواساز که عمدتاً داخل سقف به کار میرود و توسط کانال، هوای سرد و گرم را به داخل ساختمان هدایت مینماید  ضمناً تفاوت ساختاری آن با اسپلیت این است که به جای گاز فریون ، در کویل هواساز داکت اسپلیت آب در جریان است و با گرم و سرد شدن آب داخل کویل و هدایت هوا توسط فن پشت کویل از مجرای کانال هوای سرد و گرم را به داخل ساختمان هدایت میکند . داکت اسپلیت ها در انواع مختلف ودر سایز های مختلف متناسب با فضای ساختمان به صورت معمولی و اینورتر ساخته میشوند که تعداد دور و قدرت کمپرسور با حسگر دما قابل تنظیم است. دیگر مزایای استفاده از داکت اسپلیت ها، استقلال در مصرف است و قابل ذکر است گرمای حاصل از گردش آب در کویل هواساز داکت اسپلیت ها از رادیاتور آلومینیومی و یا حتی از رادیاتورهای پنلی ورق آهنی نیز بیشتر و مطلوب تر است چرا که در ساخت هواساز داکت اسپلیت ها از فیلترهای قابل شست و شوی تصفیه هوا نیز استفاده شده است که باعث میشود سرما و گرما توًام با فیلتراسیون های مختلف، فضای مطلوب تری را ایجاد نماید.  

برج خنک کننده

برج خنک کننده یا کولینگ تاور یک نوع خاص از مبدل های حرارتی هستند که به آب وهوا اجازه می دهند تابا یکدیگرارتباط برقرار کنند و درجه حرارت آب گرم را کاهش دهند.

کولینگ تاور یکی از کلیدی ترین دستگاه های سیستم های صنعتی می باشد که می توانند در صنایعی مانند: نیروگاه ها، صنایع های شیمیایی، کارخانه های فولادی و بسیاری از شرک تهای تولیدی که خنک سازی ، فرآیندی ضروری است یافت می شود. برج ها همچنین می توانند برای خنک سازی سیال کندانسورهای چیلرهای جذبی و چیلرهای تراکمی ساختمان های تجاری بزرگ مانند: فرودگاه ها، مدارس، بیمارستان ها و هتل ها و … استفاده شوند.